Доступність посилання

ТОП новини

Україна все-таки візьме участь у «Дитячому Євробаченні-2018»


​​На початку липня заявлялося, що цього року через «критичне недофінансування» Україна не зможе взяти участь у «Дитячому Євробаченні»

Україна все ж візьме участь у «Дитячому Євробаченні-2018» в Мінську.

Як повідомив суспільний мовник, попри недофінансування, Національна громадська телерадіокомпанія України все ж проведе національний відбір для участі України в конкурсі.

Згідно з повідомленням, відбірковий етап відбудеться онлайн вже завтра, 3 серпня.

На початку липня Національна суспільна телерадіокомпанія заявила, що цього року через «критичне недофінансування» Суспільного мовника представник від України не зможе взяти участь у «Дитячому Євробаченні».

За даними мовника, Україна бере участь у конкурсі з 2006 року, проте вперше за всю історію конкурсу змушена відмовитись від участі.

Дитячий пісенний конкурс «Євробачення» – щорічний міжнародний конкурс для дітей віком до 15 років, у якому беруть участь по одному представнику від кожної з країн-членів Європейської мовної спілки. Торік на «Дитячому Євробаченні» у Тбілісі перемогла співачка з Росії Поліна Богусевич. На відміну від «дорослого» «Євробачення», місце проведення дитячого конкурсу не залежить від громадянства переможця попереднього року.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG