Доступність посилання

Фоторепортаж: Українські військові відбили атаку поблизу Світлодарської дуги

Поблизу Світлодарської дуги, що на Донеччині, українські силовики відбили атаку російських гібридних сил. За словами воїнів – на фронті такі речі буденність. Проте, наголошують, попросту не стріляють, лише якщо уже «припече».

Тим часом один український військовий загинув, ще троє отримали поранення на Донбасі вздовж усієї лінії розмежування внаслідок обстрілів підтримуваних Росією бойовиків, повідомляє штаб української воєнної операції.

Тристороння контактна група щодо врегулювання ситуації на Донбасі оголосила черговий, новорічно-різдвяний, «режим тиші» з півночі 23 грудня 2017 року. Нинішнє нове перемир’я, як і попередні, порушується практично щодня. Сторони заперечують свою вину в цьому і звинувачують противників у провокаціях.

Зображення 16x9

Мар'ян Кушнір

Мар’ян Кушнір працює на Радіо Свобода із 2015 року, висвітлює події російсько-української війни як фронтовий кореспондент. У березні 2022 року отримав контузію під час зйомок штурмових дій у ході відбиття російського наступу на Київщині. Протягом усіх років війни, спочатку гібридної, а потім і повномасштабної, він документує бойові дії на всіх гарячих напрямках – на Київщині, Харківщині, Донеччині, Запоріжжі, Херсонщині. Кушнір є лауреатом журналістської премії «Честь професії» за 2022 і 2024 роки. Його матеріал «Бій на Київщині: Українські військові пішли у контрнаступ» переміг у номінації «Найкраще новинне висвітлення резонансної події», а згодом журі відзначило репортаж «ЗСУ пішли в контратаку під Бахмутом: перші кадри з поля бою». У 2023 році Мар'ян Кушнір отримав спеціальну відзнаку від Bucha Journalism Conference за «непохитність відданості принципам і цінностям журналістської професії та винятковій мужності під час російсько-української війни».

XS
SM
MD
LG