Доступність посилання

ТОП новини

ЖК «Церковний». Квартири замість церкви УПЦ КП («СХЕМИ» | ВИПУСК №37)


Також у випуску: Бізнес президента – втрати та надбання | Рудименти Верховної Ради

ЖК «Церковний»

Розслідування Максима Савчука про те, як компанія, пов’язана з екс-регіоналом Зубиком, будує «висотки» замість церкви УПЦ КП

Бізнес президента – втрати та надбання

Як Росія офіційно відібрала кримський завод у Порошенка, розповідає Олена Логінова.

Рудименти Верховної Ради

Чи мають бути у Верховної Ради свої санаторії? Та чи потрібен парламентський журнал «Віче» накладом у 3 тисячі екземплярів? Репортаж Сергія Андрушка.

 • Зображення 16x9

  Максим Савчук

  Журналіст-розслідувач телевізійної програми проєкту розслідувань Радіо Свобода «Схеми». Автор книги «1937» про політичну та бізнесову діяльність Віктора Медведчука після Революції Гідності.

  Народився у селищі Баришівка на Київщині. Здобув освіту інженера в Національному транспортному університеті та філолога в Національному педагогічному університеті ім. М. Драгоманова. Працював у бюро журналістських розслідувань «Свідомо», у газеті «Україна молода», у програмі журналістських розслідувань «Знак оклику» на телеканалі ТВі.

  У 2015 році розслідування «Questions Raised Over Poroshenko’s Role In Valuable Kyiv Land Deal» («Таємниці землі президента Порошенка») потрапило до шорт-листу міжнародного конкурсу асоціації мовників AIB.

  Переможець конкурсу журналістських розслідувань ім. В. Сергієнка (2019 рік) із матеріалом «Зелена родина ру» (про кінобізнес Володимира Зеленського у Росії).

  У 2020 році здобув друге місце на конкурсі журналістських історій DataUp із матеріалом «Американська мрія Віктора Медведчука» (співавтори - Любомира Ремажевська та Олександр Чорновалов).

  Розслідування «Американська мрія Віктора Медведчука» перемогло на Національному конкурсі журналістських розслідувань. Оголошення переможців та нагородження відбулося під час фестивалю розслідувальної журналістики «Межигір’я Фест» в колишній резиденції експрезидента-втікача Віктора Януковича у вересні 2021 року.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG