Матч збірних України і Південної Кореї транслюватиме UA:Перший

Україна - Південна Корея. Фінал чемпіонату світу U-20. Текстова онлайн-трансляція

15 червня в польському Лодзі юнацька збірна України з футболу зіграла у фіналі чемпіонату світу для спортсменів до 20 років з командою Південної Кореї. Перемога у цьому фіналі є найбільшим досягненням українського футболу на рівні збірних команд, попередній рекорд встановила національна збірна у 2006 році, дійшовши до чвертьфіналу чемпіонату світу в Німеччині.

Радіо Свобода провело текстову трансляцію поєдинку, який розпочався о 19:00 в місті Лодзь, Польща.

11 червня українські футболісти завдяки голу півзахисника київського «Динамо» Сергія Булеци здобули перемогу над Італією з рахунком 1:0. У тому матчі італійцям все ж таки вдалося забити гол у ворота українців, але після перегляду відеоповтору в системі VAR суддя відмінив його через порушення з боку футболіста збірної Італії.

На чемпіонаті світу U-20 збірна України зплишилася єдиною командою, яка не програла жодного матчу. Південна Корея програвала на груповому етапі Португалії.

Груповий етап підопічні Олександра Петракова закінчили перемогою у групі D, обігравши Катар і США, розійшовшись миром з Нігерією. В одній восьмій фіналу Україна перемогла Панама з рахунком 4:1, в чвертьфіналі - Колумбію (1:0), а у півфіналі - Італію (1:0).

На молодіжних чемпіонатах світу українські збірні грали у 2001, 2005, 2015 та 2019 роках, проте лише зараз у Польщі «синьо-жовтим» вдалося пробитися далі від 1/8 фіналу.

Для тренера Олександра Петракова це вже не перший світовий чемпіонат U-20 - у 2015 році він разом з «синьо-жовтими» пробився до 1/8, де не зміг пройти команду Сенегалу, які тоді за результатами пенальті отримали путівку до чвертьфіналу.

14' Українці мають перевагу у володінні м'ячем, але рахунок незмінний, 0:1

16' Перший кутовий заробив Супряга

18' І одразу ж другий, але поки без результату

18' Українці тиснуть, але без очевидних загострень. Невдалий пас в атаку видає Безкоровайний

21' Малюнок гри незмінний: українці володіють м`ячем, корейці захищаються

23' Третій кутовий біля воріт корейців

25' Булеца намагався заробити пенальті, але суддя не повірив

27' Суддя дає шанс футболістам на перепочинок, а тренерам – на настанови. Спекотно в Лодзі

29' Одразу після водопою корейці заробляють штрафний, але без небезпеки

31' Два офсайди поспіль у Супряги, вміло грають у лінію захисники корейців

32' Удар Булеци з-поза меж штрафного – повз ворота

33' Булеца заробляє першу жовту картку для корейців

34' Супряга забиває! 1:1

Після подачі зі штрафного м'яч опинився в ногах у Хахльова, і кореєць вибив м'яч просто на ногу українському нападнику

37' Одразу була і друга напівнагода в українців, але корейці відбилися

38' Попри гол українців, характер гри не змінився. Ще один небезпечний момент був, але після флангового прострілу не знайшлося кому замкнути

42' Корейці намагаються активізуватися, але без небезпеки

43' Удар Кім Се Юна, але вище воріт

45' Чотири хвилини коменсував суддя з Тунісу до першого тайму