Доступність посилання

ТОП новини

Юрій Луценко планує розформувати спецпідрозділ ДАІ «Кобра»


Цими днями на Дніпропетровщині викрили злочинне угруповання, яке під прикриттям співробітника «Кобри», займалося викраденням і перепродажем авто.


Про це міністр внутрішніх справ заявив у четвер в Дніпропетровську.

«Я поставив завдання своїм службам розглянути доцільність існування спецпідрозділу «Кобра». З моєї точки зору він є недоцільним, його не може зупинити ніхто з працівників міліції, а з іншого боку – цей статус для служби не потрібен, а для можливих зловживань дуже вигідний», – зазначив Юрій Луценко.

За словами міністра, одна з причин такого рішення – зловживання з боку офіцерського складу «Кобри». Цими днями на Дніпропетровщині викрили злочинне угруповання, яке під прикриттям співробітника «Кобри», займалося викраденням і перепродажем авто.

Напередодні МВС звільнило заступника керівника Департаменту ДАІ, який відповідав за діяльність спецпідрозділу «Кобра», а також керівника і заступника керівника «Кобри». МВС пояснило такий крок попередніми результатами перевірки обставин інциденту з автомобілем заступника керівника «Кобри». Йдеться про ситуацію зі створенням аварійної ситуації на шляху пересування спікера Арсенія Яценюка та про, нібито, непристойні жести водія.

Матеріали до теми:

• Юрій Луценко: Бійку правоохоронців в Ужгороді спровокували кримінальні елементи
XS
SM
MD
LG