Доступність посилання

ТОП новини

Голова парламенту Арсеній Яценюк скликає сьогодні засідання лідерів парламентських фракцій


Учора депутати знову не дійшли згоди щодо розблокування Верховної Ради, хоча попередньої домовленості про це досягли ще минулого тижня.

Воно має розпочатися о 10:00.

Президент Віктор Ющенко на вчорашній зустрічі зі спікером та Прем''єр-міністром поставив коаліції вимогу забезпечити роботу Верховної Ради.

Глава держави виступив із пропозицією найближчим часом провести раду більшості, на якій обговорити ситуацію в парламенті.

Учора депутати знову не дійшли згоди щодо розблокування Верховної Ради, хоча попередньої домовленості про це досягли ще минулого тижня.

Представники коаліції звинуватили Партію регіонів у тому, що вона висуває нові вимоги і заявили, що все одно прийдуть сьогодні до сесійної зали.

Останнє пленарне засідання Верховної Ради відбулося 12 лютого.

Опозиція блокує засідання парламенту з позаминулого місяця, вимагаючи ухвалити постанову про обов’язковість референдуму перед приєднанням України до Плану дій щодо членства в НАТО.

Матеріали до теми:

• Чи припинить сьогоднішній день шеститижневе блокування роботи парламенту? • Демократична коаліція у Верховній Раді підтвердила свою готовність підписати «Протокол порозуміння», тоді як опозиція висуває нові вимоги • Угода чи подальше блокування Верховної Ради? • Арсеній Яценюк: Робоча група узгодила текст політичної угоди про розблокування роботи парламенту
XS
SM
MD
LG