Доступність посилання

ТОП новини

Міжвідомча комісія з проведення розслідування діяльності Леоніда Черновецького оприлюднить свої висновки 29 березня.


У своїй роботі вона використовуватиме лише факти, її висновки базуватимуться на положеннях Конституції і чинного законодавства України. На цьому наголосив у понеділок, відкриваючи перше засідання Комісії, її голова – віце-прем’єр-міністр Іван Васюник.

У своїй роботі вона використовуватиме лише факти, її висновки базуватимуться на положеннях Конституції і чинного законодавства України.

На цьому наголосив у понеділок, відкриваючи перше засідання Комісії, її голова – віце-прем’єр-міністр Іван Васюник.

«Метою службового розслідування є з’ясування фактів не виконання паном Черновецьким службових обов‘язків; порушення ним Конституції та законів України, не виконання актів Президента України, Кабінету міністрів України, як підстави внесення ним (Президентом) подання щодо звільнення Леоніда Черновецького з посади голови КМДА. Строк проведення службового розслідування 15 днів. На засідання комісії запрошений Київський міський голова Черновецький, та виконувач обов''язків голови Київської міськдержадміністрації А. Голубченко», – зазначив Іван Васюник.

Міжвідомчу комісію утворили за наказом Президента Віктора Ющенка минулого четверга.

На час проведення службового розслідування, – а це 15 днів, – Леоніда Черновецького відсторонили від виконання обов’язків голови Київської міської держадміністрації.

Матеріали до теми:

• Битва за Київ загальноукраїнського масштабу • Юлія Тимошенко: БЮТ не братиме участі в роботі Верхівної Ради доти, доки не буде ухвалено постанову про проведення дострокових виборів мера Києва • Парламентські плани. У кожного свої • Віктор Ющенко відсторонив Леоніда Черновецького від виконання обов''язків голови Київської міськадміністрації на 15 днів • Усім мерам мер. Що стоїть за намірами усунути Леоніда Черновецького з посади керівника столиці? • Мер Києва проти Прем’єра. За кого Президент?
XS
SM
MD
LG