Доступність посилання

ТОП новини

Вибори київського міського голови мають відбутись на початку червня


Хоча є певні проблеми, повідомив голова комісії з розслідування діяльності київської влади, бютівець Микола Томенко.

Хоча є певні проблеми, повідомив голова комісії з розслідування діяльності київської влади, бютівець Микола Томенко.

«Чинне законодавство говорить про те, що не пізніше, як за 70 днів повинні бути оголошені дострокові вибори міського голови і Київради. Є багато технологічних проблем, які треба буде вирішити: територіальна виборча комісія є фактично ручною, є проблеми з ЦВК», – зазначив Микола Томенко

У НУНСі заявляють, що наразі коаліція не готова визначатися із єдиним кандидатом на посаду столичного міського голови.

Лідер фракції В’ячеслав Кириленко заявив: «Ані наша партнери із БЮТ, ані інші політичні сили поки що не готові давати відповідь стосовно початку проведення процедури визначення єдиного кандидата від демократичних сил. Із боку НУНС готовність до такої розмови є. Це є додатковим ризиком для демократичних сил».

Критично ставляться до ухвалення постанови про перевибори мера Києва у Партії регіонів. Нестор Шуфрич називає цю постанову небезпечним прецедентом:

«Було бажання звести рахунки в межах правлячої коаліції. Нами було ухвалене рішення не дати використати Партію регіонів у з’ясуванні стосунків всередині коаліції», – зазначив Нестор Шуфрич.

Сьогодні Верховна Рада ухвалила постанову про призначення дострокових виборів голови Київської міської ради.

«За» проголосували 246 депутатів із 441 народного обранця, зареєстрованого у сесійній залі. БЮТ віддала 155 голосів, НУНС – 59, КПУ – 26, Блок Литвина – 6. Фракція Партія Регіонів у повному складі не голосувала.
XS
SM
MD
LG