
Цей візит, за його словами, дасть можливість послам і генеральному секретареві НАТО Яапові де Гоопу Схефферові зустрітися з українськими урядовцями, а також узяти участь у «громадській дипломатії» в Україні.
Точну дату візиту ще не затвердили.
Днями в НАТО оголосили, що така сама місія підтримки прибуде до кінця цього року і до Грузії.
І Україна, і Грузія прагнуть вступити до Північноатлантичного союзу. У НАТО мають деякі застереження щодо територіальних конфліктів із сепаратистськими регіонами Абхазією і Південною Осетією в Грузії і щодо низького рівня підтримки вступу до НАТО серед мешканців України.
На саміті Північноатлантичного союзу на початку квітня обидві країни не отримали бажаного приєднання до Плану дій для членства в НАТО. Водночас їм твердо пообіцяли саме це членство колись у майбутньому і новий розгляд їхнього прохання про План дій наприкінці цього року.
Матеріали до теми:
Віктор Ющенко переконаний, що в грудні НАТО ухвалить План дій для членства для України Україна і Грузія стануть членами НАТО, але наразі не долучені до ПДЧ – рішення самміту Північноатлантичного альянсу  Віктор Ющенко назвав історичним для країни рішення НАТО про те, що Україна буде членом Альянсу  НАТО відклало розгляд питання про надання Україні та Грузії Плану дій щодо членства на грудень Конфлікт навколо шляху України і Грузії до НАТО висвітлює розбіжності між «старою» і «новою» Європою  На НАТО почекати запропонують Україні і Грузії в Бухаресті  Вічний російський слід у євроатлантичних прагненнях України (Точка зору)  Євроатлантичний курс і російський Чорноморський флот: чи можливе співіснування?  Чи повинне НАТО захищати Європу від енергетичної зброї Москви?  Прем’єр-міністр Данії: Союз НАТО має знайти щодо України і Грузії компроміс, прийнятний для всіх