Доступність посилання

ТОП новини

У Закарпатті громадські організації протестують проти дій правоохоронців


Близько сотні людей вийшли сьогодні на мітинг перед стінами Закарпатської облдержадміністрації з вимогою відставки керівників правоохоронних органів області.

Кілька різнокольорових наметів на зеленому газоні перед стінами обласної управи, перед ними – плакати з лозунгами «Кумів Балоги – на нари» та «Балого, досить красти, йди корів пасти». Люди, які вийшли з цими лозунгами, кажуть, що так намагаються привернути увагу громадськості до дій або ж до бездіяльності правоохоронних структур та органів місцевого самоуправління.

Ініціатором мітингу є громадська правозахисна організація «Астрея». Її керівник Наталія Усіменко каже, що кожен член організації потерпів через незаконні чи протиправні, як вони вважають, рішення судів чи прокуратури або зазнав тортур від міліції.

«Ми зверталися всюди, але правди немає. Тому вийшли на мітинг. Вимагаємо відставки керівників цих правоохоронних структур. Якщо не вийде – будемо перекривати вулиці міста», – заявила ініціатор мітингу.

Перший заступник голови облдержадміністрації Іван Балога та керівник апарату ОДА Михайло Попович вийшли до маніфестантів. Проте, як кажуть в обладміністрації, чітко сформулювати свої претензії мітингувальники не змогли і не надали жодних листів чи звернень.

Мітингувальники ж запевняють, що не припинятимуть страйк, доки влада не виконає їхніх вимог, і заявляють, що від завтра до їхньої акції приєднаються представники ще щонайменше чотирьох обласних організацій.
XS
SM
MD
LG