Доступність посилання

ТОП новини

ЄС наполягає на повазі до суверенітету і територіальної цілісності Грузії


Комісар Європейського Союзу з зовнішніх відносин Беніта Ферреро-Вальднер під час виступу у Держдумі Росії наголосила, що дії Росії щодо Грузії загрожують стабільності в регіоні.

Російсько-грузинські відносини стали темою бесіди Беніти Ферреро-Вальднер із російським міністром закордонних справ Сергієм Лавровим.

Єврокомісар висловила сподівання, що зустріч президентів Дмитра Медведєва і Міхеїла Саакашвілі на неформальному саміті голів держав-учасниць СНД допоможе налагодити двосторонній діалог.

Дводенний Міжнародний економічний форум, у якому мають узяти участь президенти, розпочнеться післязавтра у Санкт-Петербурзі в Росії.

Останнім часом відносини Росії й Грузії навколо Абхазії значно загострилися після низки кроків Москви.

Серед них – кілька указів колишнього президента Володимира Путіна про зміцнення зв’язків Росії з Абхазією, розташування в Абхазії без згоди Грузії додаткових контингентів російських військ, які перебувають там як миротворці СНД, збиття грузинського літака-спостерігача, яке, за даними Місії ООН у Грузії, здійснив російський бойовий літак, чи розташування в Абхазії без згоди Грузії російських залізничних військ.

Росія звинувачує Грузію у «підготовці вторгнення в Абхазію», натомість Грузія заявила про «спробу анексії її територій» із боку Росії.
XS
SM
MD
LG