Доступність посилання

ТОП новини

5 росіян та 2 українців затримано в Києві


П’ятьох громадян Росії та двох громадян України, активістів громадської ініціативи «Збережемо старий Київ» було затримано в Соломенському районі Києва в п'ятницю близько 21:00.

Про це повідомило агентство «Українські новини» з посиланням на джерело в Соломенському районному управлінні внутрішніх справ.

За словами чергового відділення, 7 осіб затримали відповідно до статті 185 Адміністративного кодексу (злісний опір працівникам міліції)

Затриманих мають намір утримувати у відділенні до понеділка.

У міліції відмовляються повідомити, що саме робили затримані та чому їх не направляють до суду, до чергового судді в суботу.

За даними громадської ініціативи «Збережемо старий Київ» прізвища затриманих: Дмитро Чорний (секретар із ідеології Московського міськкому Комуністичного союзу молоді – Р.С.), Олександр Нурік (активіст Соціалістичного руху «Вперед», який називає себе марксистською організацією – Р.С.), Олександр Савченко, Олена Лебедєва, Євгенія Дьоміна (громадяни Російської Федерації), а також українці Андрій Мовчан і Сергій Мовчан.

У п'ятницю ввечері, громадська ініціатива «Збережемо старий Київ» проводила акцію протесту на вулиці Уманській проти будівництва в
XS
SM
MD
LG