Доступність посилання

ТОП новини

<B>Ющенко – за комплексний план ліквідації наслідків аварії в Єнакієвому</B>


Президент Віктор Ющенко просить уряд розробити та затвердити комплексний план заходів з ліквідації наслідків аварії на шахті імені Карла Маркса державного об'єднання «Орджонікідзевугілля».

У листі до Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко Глава держави просить виділити кошти для надання матеріальної допомоги родинам загиблих шахтарів, громадянам, які потерпіли внаслідок аварії; за результатами розслідування причин аварії вжити передбачених законом заходів щодо притягнення винних осіб до відповідальності.

Віктор Ющенко також просить голову Донецької облдержадміністрації Володимира Логвиненка мобілізувати усі необхідні матеріальні і фінансові ресурси та вжити невідкладних організаційних заходів щодо надання необхідної допомоги сім'ям загиблих шахтарів та потерпілим внаслідок аварії.

Президент висловлює глибоке співчуття сім'ям загиблих гірників та потерпілих внаслідок аварії.

Сьогодні близько 5:00 на шахті імені Карла Маркса стався вибух.

За словами першого віце-прем'єра, керівника урядової комісії з розслідування причин аварії на шахті Олександра Турчинова, на момент вибуху в шахті перебувало 37 гірників, які проводили ремонтні роботи з підвищення умов безпеки роботи в шахті у зв'язку з відповідним розпорядженням Держпромнагляду.

П’ять осіб, котрі перебували на поверхні шахти на момент вибуху, госпіталізовані.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG