Доступність посилання

ТОП новини

«Єдиний центр» обмежив голів облдержадміністрацій


Президія партії «Єдиний центр» вирішила не обирати голів обласних державних адміністрацій лідерами обласних партійних організацій партії.

Про це повідомив на прес-конференції у Вінниці народний депутат, член фракції Блоку «Наша Україна – Народна Самооборона», голова партії «Єдиний центр» Ігор Кріль.

«Я даю вам гарантію, що на посадах голів обласних організацій ви не побачите жодного губернатора... Президією партії ухвалене рішення, що жоден з губернаторів не може очолити політичний процес в області, оскільки він повинен займатися вирішенням господарських питань», – сказав він.

При цьому Ігор Кріль зазначив, що «Єдиний центр» не має наміру перешкоджати вступу в партію губернаторів.

«Якщо губернатори побажають бути в «Єдиному центрі», ми не будемо цьому перешкоджати, але я думаю, що таких буде небагато», – зауважив він.

********
7 червня Житомирський губернатор Юрій Забела вступив у партію «Єдиний центр».

25 квітня Хмельницький губернатор Іван Гавчук вступив у партію «Єдиний центр».

«Єдиний центр» має намір завершити створення регіональних організацій партії до кінця червня й 12 липня провести свій з'їзд у Києві.

Раніше Народно-демократична партія вирішила створити з партією «Єдиний центр» нову політичну партію.

5 травня партія «Єдиний центр» обрала своїм головою депутата Верховної Ради від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона» Ігора Кріля замість Анатолія Шибика.

27 березня партія «Єдиний центр» провела установчий з'їзд у Києві.
XS
SM
MD
LG