Доступність посилання

ТОП новини

Сьогодні у Києві відбудеться концерт Пола Маккартні


В українській столиці на Майдані Незалежності відбудеться концерт колишнього учасника легендарного британського гурту The Beatles Пола Маккартні.

Артист прибув до України на запрошення бізнесмена і мецената Віктора Пінчука.

Концерт розпочнеться о 21:00.

Його транслюватимуть у прямому ефірі на «Новому каналі». На центральних площах Одеси, Львова, Харкова, Донецька і Дніпропетровська будуть встановлені екрани, з яких також можна буде побачити концерт.

Для концерту збудували величезну сцену – шириною 53 метри, завглибшки – 22, висотою – 20 метрів. Її почали встановлювати ще 4 червня – за 10 днів до концерту. Порядок на концерті підтримуватимуть 3 тисячі міліціонерів, а охоронятиме зірку приватна українська компанія.

Пол Маккартні також презентує в «ПінчукАртЦентрі» виставку своїх художніх робіт.

Відомі бізнесмени, політики, іноземні дипломати та інші гості, яких Фонд Віктора Пінчука запросив відвідати концерт Пол Маккартні як VIP-персон, зможуть приєднатися до благодійної акції зі збору коштів на обладнання Дитячого відділення Національного інституту раку, яку організовує Фонд.

У зв’язку із проведенням концерту Пола Маккартні станція метро «Майдан Незалежності» буде закрита для входу та виходу пасажирів із 14:00 до 24:00 і працюватиме лише як пересадочний вузол із лінії на лінію.
XS
SM
MD
LG