Доступність посилання

ТОП новини

Комісія Україна-НАТО засідає. КПУ і ПСПУ протестують


Головують на зустрічі Генеральний секретар Альянсу Яап де Гооп Схеффер та Президент Віктор Ющенко.

Україну на засіданні представляють представники РНБО і керівництво уряду.

За словами Генсекретаря НАТО, його нинішній візит носить особливий характер. Схеффер наголосив, що після Бухарестського саміту Альянсу розпочинається період інтенсивної співпраці з Україною, оскільки всі країни-члени НАТО підтримали її курс на вступ до Північноатлантичного союзу.

Делегація НАТО під час свого дводенного візиту має оцінити виконання Києвом Плану дій Україна-НАТО у контексті заявки України на приєднання до ПДЧ.

У грудні цього року Північноатлантичний союз має знову розглянути готовність України приєднатися до Плану дій для членства в Альянсі.

Україна розраховує отримати запрошення до ПДЧ на цій грудневій зустрічі міністрів закордонних справ країн-членів НАТО.

***
Кілька сотень прихильників КПУ та ПСПУ проводять антинатівські мітинги у центрі Києва. Вони встановили агітаційні намети та розвісили гасла: «Геть із України натівську бандерівську хунту!», «Відкриваючи вікно в Європу, не закривайте двері в Росію».

Близько сотні людей з прапорами та транспарантами розташувалися біля Секретаріату Президента. Вони виступають проти приїзду генерального секретаря НАТО Яапа де Гооп Схеффера.

На вулиці Лютеранській найактивніші учасники намагалися прорватися через кордони правоохоронців. Їм це не вдалося. Інцидент вичерпався кількома зламаними древками прапорів.

Більшість мітингувальників тримають гасла «НАТО НІ» українською та англійською мовами, а також плакати «Без волі народу в НАТО немає ходу».

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG