Доступність посилання

ТОП новини

Ющенко вимагає від уряду та НБУ чітких меж курсового валютного коридору


Як повідомляє прес-служба Глави держави, про це Віктор Ющенко повідомив під час наради з питань макроекономічної стабільності.

Президент висловив жорстке застереження, щоб принаймні у курсовій політиці зусиллями НБУ було забезпечено стабільність. «Національний банк повинен завжди бути поза політикою, користуватися довірою. Це повинна бути сторона, незаангажована у будь-які тенденційні процеси», – зауважив Президент.

Він звернув увагу на різницю, яка існує між встановленим валютним коридором та реальним курсом. «Коридор, який є, зберігається, з іншого боку, курс, який є сьогодні, не має ніякого відношення до коридору. Який сигнал ми подаємо бізнесу: ми все ж таки в коридорній позиції, ми її забезпечуємо, чи ми на неї дивимося як на канон, який давно вже втратив свою актуальність?», – звернувся до учасників наради Президент.

Глава держави наполягає на тому, щоб після взаємних консультацій уряду та Національного банку повернутися до валютного коридору, оголосити його межі й чітко їх дотримуватися.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG