Доступність посилання

ТОП новини

Опозиція у Верховній Раді вимагає звіту уряду


За словами першого заступника голови фракції Партії регіонів Олександра Єфремова, сьогодні «регіонали» почали збирати підписи під відповідною постановою.

А на вечірньому засіданні Верховної Ради, яке має початися в ці хвилини, Регіони збираються ініціювати проведення позачергового засідання парламенту 24 або 25 червня для заслуховування звіту Кабінету Міністрів у присутності Президента Віктора Ющенка.

Для того, щоб Верховна Рада зажадала звіту від уряду, необхідна згода 150 депутатів. За результатами заслуховування такого звіту парламент може ухвалити рішення щодо висловлення недовіри Кабміну. А це спричиняє його відставку.

Причиною сьогоднішнього блокування роботи парламенту з боку БЮТ Партія регіонів вважає саме свій намір вимагати звіту Кабміну в Раді.

Тим часом у БЮТ заявляють, що пішли на такий крок, щоб домогтися ухвалення законопроектів про скасування депутатської недоторканності, скасування всіх пільг для депутатів і запровадження імперативного мандату. Це, на думку бютівців, дасть змогу подолати «політичну корупцію».

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG