Доступність посилання

ТОП новини

Керівники країни привітали українців з Днем Конституції


«Це – свято Держави. Це – ваш день. День вашого права і свободи. День вільного і відповідального громадянина. Кожному з нас ще належить ним стати», – зазначив Президент Віктор Ющенко і додав: «Я не шукаю для вас красивих слів. Ми вийдемо зі стану нинішніх чвар. Політики, які зійшлися в протистоянні, дискредитують не вас, не державу і не нашу ідею. Вони дискредитують себе. Їхня дорога зайшла в глухий кут. Я усвідомлюю свою відповідальність перед вами».

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко зауважила: «Я хочу, щоб ми відчували День 28 червня як справжнє свято». Вона висловила переконання, що «нам потрібні такі дати – для єдності нації, для усвідомлення своєї української ідентичності, для примирення в суспільстві, для незворотності історичного факту: Україна – вільна незалежна держава. І так буде завжди!»

Голова Верховної Ради України Арсеній Яценюк нагадав, що «останнім часом в Україні все більше точиться розмов про зміну Основного Закону». «Конституційна реформа почала використовуватись політиками як зброя у політичній боротьбі. Але Конституція – це документ нації, а не політиків», – підкреслив А. Яценюк наголосив: «В Україні немає потреби створювати нову Конституцію, мова може йти лише про доопрацювання Основного Закону. Сьогодні усім нам треба навчитися поважати та виконувати чинну Конституцію!»

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG