Доступність посилання

ТОП новини

Microsoft припиняє продаж Windows XP


Від сьогодні корпорація Microsoft припиняє постачання своєї операційної системи Windows XP в роздрібну мережу та виробникам комп’ютерів.

Корпорація пішла на цей крок, незважаючи на значну кількість протестів тих власників комп’ютерів, які не захотіли переходити на нову операційну систему Vista.

До січня наступного року Microsoft іще постачатиме Windows XP малим компаніям, що матимуть можливість збирати та продавати комп’ютери на базі цієї операційної системи. Спеціальна версія Windows XP також буде використовуватися на нових «ультрадешевих» ноутбуках, таких, як Asus Eee PC.

Незадоволені таким рішенням Microsoft користувачі Windows XP вимагали не вилучати цю операційної системи з продажу доти, доки не з’явиться нова, відома під попередньою назвою Windows 7. Виробник очікує на появу Windows 7 на протязі 2009 року.

Минулого тижня Microsoft повідомила, що повна технічна підтримка Windows XP буде забезпечуватися до 2009 року, а обмежена – до 2014 року.

Критики Vista закидають корпорації те, що ця операційна система невиправдано накладає надмірні технічні вимоги до комп’ютерів, на яких вона здатна працювати.
XS
SM
MD
LG