Доступність посилання

ТОП новини

Литвин: На Україну чекає «війна, якої ще не бачили в екс-СРСР»


Лідер блоку свого імені Володимир Литвин вважає, що перед президентською кампанією в Україні будуть іще одні дострокові парламентські вибори.

На його думку, ці дострокові вибори будуть потрібні політичним силам «для того, щоб побачити, які в них шанси є на президентські вибори, для того, щоб мобілізувати можливість, яка буде отримана на дочасних парламентських виборах, на президентські».

«Я думаю, що війна буде така, масштаби і розмах якої на пострадянському просторі були ще небачені з урахуванням того, які ставки вже робляться на президентську кампанію. Сьогодні вся причина, вся колотнеча у країні відбувається через те, що не вистачає посад», – сказав Литвин.

Кажучи про існування коаліції і про можливість співпраці його фракції з нею, Литвин зазначив: «Коаліція спромоглася ухвалити лише 20 % рішень із тих, що були загалом ухвалені (Верховною Радою). Всі інші 80 % ухвалювали ті (фракції), які не входять в коаліцію. З них левова частка рішень була ухвалена тоді, коли голосувала фракція, яку я маю честь представляти».

«У вівторок ми оприлюднимо 12 своїх позицій, що треба зробити у першу чергу, щоб внести спокій в країні, щоб була передбачуваність, а далі, щоб конкретно розв’язувались питання, які печуть насамперед суспільству», – додав він.

«Якщо ці позиції будуть сприйняті коаліцією – будь ласка, ми готові співпрацювати. Якщо не хочуть – давайте будемо думати, як розширити базу підтримки щодо ухвалення тих рішень у Верховній Раді», – зазначив Литвин.
XS
SM
MD
LG