Доступність посилання

ТОП новини

«Єдиний центр» вже готується до виборів і негативно оцінює уряд Тимошенко


В ефірі Радіо Свобода член партії «Єдиний центр» Леся Оробець зазначила: «Ми як і кожна політична партія, яка серйозно займає нішу, готуємося до виборів вже зараз».

А на питання, як голосуватиме «Єдиний центр» у Верховній Раді восени, якщо буде поставлене ще раз питання про довіру уряду, Леся Оробець відповіла: «Якщо уряд проявить таку ж ефективність в економіці у найближчі пару місяців, як в піарі, то ми підтримаємо цей уряд. Але станом на зараз ми бачимо дуже негативні тенденції. Чому ми не голосували за відставку зараз? Тому що це б мало дуже не хороші наслідки. Уряд, який працював 6 місяців, від нього важко щось зараз очікувати».

«У Президента існує нерозуміння з більшою частиною фракції «НУНС». Не з окремою «Самообороною», а з двома третинами фракції. Фракція не розуміє Президента, Президент не розуміє фракції. Можливо, тільки «Єдиний центр» розуміє Президента, який по кілька разів на день декларує це», – наголосила Леся Оробець.

А депутат від БЮТ Володимир Філенко в ефірі Радіо Свобода пообіцяв «порвати свій мандат», якщо восени буде створена коаліція поміж Партією регіонів та Блоком Юлії Тимошенко. Цей варіант він назвав неприпустимим і він не бачить іншої коаліції, ніж та, що є зараз.

Щодо долі уряду Тимошенко восени, пан Філенко сказав: «З точку зору класичної політології уряд падає не тоді, коли погано працює. Уряд падає тоді, коли з’являється новий уряд. А нового уряду за визначенням бути не може. Тому нас чекає не просто відставка уряду, а дострокові вибори. Або ж цей уряд працюватиме до кінця каденції цього парламенту, якщо не будуть оголошені дострокові вибори».
XS
SM
MD
LG