Доступність посилання

ТОП новини

Ющенко і Меркель: необхідно продовжувати переговори Україна-НАТО


Київ, 21 липня 2008 рік
Президент України Віктор Ющенко і Федеральний канцлер ФРН Анґела Меркель наголошують на необхідності продовження переговорів у форматі Україна-НАТО.

Про це йшлося на їхній спільній прес-конференції у Києві за результатами переговорів.

Зокрема, Анґела Меркель зазначила, що на бухарестському саміті НАТО було ухвалене принципове рішення, що Україна стане членом НАТО. При цьому вона наголосила, що жодна інша країна, яка не є членом НАТО, не може брати участі в дискусії щодо перспектив членства України.

У свою чергу Віктор Ющенко наголосив, що є великий прогрес у переговорах щодо євроатлантичних прагнень України.

Водночас він відзначив, що питання інтеграції України в НАТО є більш чутливим, і сторони дійшли згоди, що необхідно продовжити діалог, у тому числі на найвищому рівні.

«Необхідно формулювати компроміси, йдучи цією дорогою. Я є оптимістом. Ми рухаємося привальною дорогою, дорогою, яка влаштовує європейське співтовариство, Німеччину зокрема. Я переконаний, що і в цьому напрямку ми матимемо спільний успіх», – сказав Віктор Ющенко.

Канцлер Німеччини Анґела Меркель відвідує Україну з одноденним робочим візитом.

2-4 квітня в Бухаресті відбувся саміт НАТО, на якому Рада НАТО ухвалила рішення відкласти до грудня приєднання України і Грузії до Плану дій щодо членства в НАТО. Серед країн, які відмовились підтримати приєднання цих держав до ПДЧ, були Німеччина і Франція.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG