Доступність посилання

ТОП новини

Президент України називає відродження церкви пріоритетом своєї діяльності


Віктор Ющенко обіцяє докласти всіх зусиль для налагодження «відкритого і щирого діалогу між православними конфесіями в Україні».

Виступаючи на конференції «Регіональний діалог між православними церквами та фракцією «Європейська народна партія (християнські демократи) – Європейські демократи», Президент наголосив, що єдності усіх православних вірних в Україні вимагає сама логіка історичного розвитку.

Він висловив сподівання, що святкування 1020-річчя Хрещення Київської Русі надасть імпульс об’єднавчим процесам у православному світі.

Головні заходи цього святкування відбудуться від завтра до кінця тижня. У них візьмуть участь ієрархи і високі представники низки православних церков світу. Зокрема, завтра до України прибуває Вселенський Патріарх Варфоломій І, який у православному світі має статус «першого серед рівних».

Варфоломій І очолить делегацію Вселенської Патріархії. Як сказано у рішенні її Священного Синоду, візит відбудеться на запрошення Патріарха Московського Алексія ІІ та Президента України Віктора Ющенка, який запропонував Патріархові Костянтинопольському очолити ці торжества.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG