Доступність посилання

ТОП новини
19 січня 2021, Київ 05:17

Президент України називає відродження церкви пріоритетом своєї діяльності


Віктор Ющенко обіцяє докласти всіх зусиль для налагодження «відкритого і щирого діалогу між православними конфесіями в Україні».

Виступаючи на конференції «Регіональний діалог між православними церквами та фракцією «Європейська народна партія (християнські демократи) – Європейські демократи», Президент наголосив, що єдності усіх православних вірних в Україні вимагає сама логіка історичного розвитку.

Він висловив сподівання, що святкування 1020-річчя Хрещення Київської Русі надасть імпульс об’єднавчим процесам у православному світі.

Головні заходи цього святкування відбудуться від завтра до кінця тижня. У них візьмуть участь ієрархи і високі представники низки православних церков світу. Зокрема, завтра до України прибуває Вселенський Патріарх Варфоломій І, який у православному світі має статус «першого серед рівних».

Варфоломій І очолить делегацію Вселенської Патріархії. Як сказано у рішенні її Священного Синоду, візит відбудеться на запрошення Патріарха Московського Алексія ІІ та Президента України Віктора Ющенка, який запропонував Патріархові Костянтинопольському очолити ці торжества.

Recommended

XS
SM
MD
LG