Доступність посилання

ТОП новини

Постраждалі отримуватимуть гроші за списками наданими місцевою владою


Виплата грошової допомоги постраждалим від повені у Вінницькій, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській та Чернівецькій областях здійснюватиметься через поштові відділення та відділення Ощадбанку.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко доручила профільним міністрам і обласним держадміністраціям організувати роботу з банками, щоб вже у другій половині дня 28 липня розпочати виплату грошей.

Підставою для виплат слугуватимуть списки органів соціального захисту населення, отримані від райдержадміністрацій та виконкомів міських рад.

Для цього урядом передбачено виділення облдержадміністраціям згаданих регіонів 100 мільйонів гривень із резервного фонду державного бюджету.

За словами заступника міністра фінансів України Володимира Матвійчука, ці кошти спрямують на надання матеріальної грошової допомоги сім'ям загиблих – по 100 тисяч гривень; а також для першого траншу матеріальної грошової допомоги тим, хто втратив житло і майно: сім'ї за першою категорією збитку (повна втрата житлових будинків і майна) одержать авансовий платіж у розмірі 5 тисяч гривень, за другою категорією (необхідність капітального ремонту і відновлення житлового будинку) – 2,5 тисяч гривень і за третьою категорією (незначне пошкодження житлових будинків) – по 1 тисячі гривень.

Крім того, за рахунок цих коштів планується провести оздоровлення дітей з регіонів, що постраждали від стихійного лиха.
XS
SM
MD
LG