Доступність посилання

ТОП новини

Україна нарешті не пастиме задніх на Олімпіаді


На урочистій церемонії відкриття 29-х літніх Олімпійських ігор у Пекіні 8 серпня делегація України пройде 33-ю з понад 200 учасників, повідомили в Національному олімпійському комітеті України.

Зазвичай делегація України опиняється на останніх місцях.

За традицією, першою на цих церемоніях завжди йде команда Греції, де й виникли Олімпійські ігри, останньою – команда країни, яка приймає Ігри.

Решту учасників розставляють за алфавітним порядком їхніх назв мовою країни, яка проводить Олімпійські ігри. У більшості алфавітів літера «у» стоїть близько від кінця.

У китайській мові з її ієрогліфічною писемністю алфавіту немає, і учасників розставлятимуть за словниковим порядком ієрогліфів, якими в цій мові записують їхні назви.

Таким чином Австралія, яка завжди йде на перших місцях, цього разу опиниться третьою з кінця.

Про місця своїх країн у церемонії відкриття повідомили в вівторок багато національних олімпійських комітетів. Водночас в Організаційному комітеті Пекінської олімпіади відмовилися підтвердити цей порядок і заявили, що офіційно оголосять його 6 серпня.

Церемонія відкриття розпочнеться восьмого дня восьмого місяця (дві тисячі) восьмого року о 8 годині 8 хвилин 8 секунд за пекінським часом. Цифра 8 у Китаї має асоціації зі щастям і успіхом.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG