Доступність посилання

ТОП новини

Військовий парад проводити не треба – представник БЮТ


Депутат від фракції БЮТ Олег Ляшко заявив в ефірі Радіо Свобода, що, на його переконання, військовий парад до Дня Незалежності «проводити не треба. На придбання житла для військовослужбовців на цей рік передбачили 100 мільйонів гривень, тобто грошей немає. А 75 мільйонів на те, щоб невідомо кому, невідомо що довести – є. На харчування військовослужбовців грошей немає. Я вважаю, що ці гроші вартувало б віддати на подолання наслідків стихії або на розв’язання проблеми житла для військових службовців».

Депутат від фракції НУНС Кирило Куликов вважає, що «парад – це не пафос. Я вважаю, що парад має велике значення для війська. Ми маємо показати, що в Україні є військо, що ще не все продали, що ще не все вкрали».

«На мою думку, ми не зможемо по параду з’ясувати, чи є в Україні військо чи немає. Є набагато ефективніші способи підняти дух війська, зокрема платити регулярну зарплату військовим і платити її значно вищу», – зауважив у свою чергу Олег Ляшко.

«У проекті бюджету, який запропонував уряд Тимошенко на розгляд Верховної Ради, на утримання армії збільшено видатків на 2 мільярди гривень. Це 2 % від ВВП», – додав Олег Ляшко і продовжив: «Я думаю, що цей парад пов’язаний з подіями на Кавказі. Можливо, ми хочемо продемонструвати Росії, на що ми здатні. Якщо ми хочемо когось налякати, то нікого нічим ми не налякаємо», – зазначив Ляшко.

«Парад планувався задовго до того, коли почались події у Грузії. Я вважаю, що цей парад більше пов’язаний з парадом, який відбувся 9 травня на Червоній площі в Москві, тобто, покази, що Україна також має військо», – наполягав Куликов.
XS
SM
MD
LG