Якщо рівень патріотизму визначати через ставлення суспільства до державного прапора, то в Україні з патріотизмом великі проблеми, пише газета «Голос України». Коли вітчизняні ЗМІ обурилися, що навіть на День Конституції державні установи, в тому числі деякі міністерства, «забули» вивісити державні прапори, з'ясувалося, що вони... мають таке право. Адже в країні нема законодавчого акта, який регламентує, в яких випадках, де саме і як слід використовувати державну символіку. Тож кожен діє на власний розсуд, зазначається в статті «Індикатор патріотизму».
Газета «Діло» з’ясовувала, чи можливо побудувати гарний дім за гроші, виділені Кабміном на ліквідацію наслідків стихії в шести західних областях. За максимальну суму компенсації, а це близько 230 тисяч гривень на будівництво одного будинку, плюс допомога з місцевих бюджетів і залучення до роботи самих постраждалих можна збудувати пристойне житло, заявили журналістам місцеві чиновники. Стаття називається «Хати від Кабміну».
«Газета 24» інформує, що чиновники податкової адміністрації вирішили посилити контроль за бізнесом у мережі й готують закон про ліцензування Інтернет-торгівлі. Головні претензії до віртуальних бізнесменів: несплата податків і обман споживачів. Інтернет став серйозним конкурентом традиційному бізнесу. За оцінкою експертів, сьогодні щорічний обсяг торгів в українській частині Інтернету становить близько $500 млн. Податківці переконують, ця цифра удвічі більша й уже перевищує $1 млрд. у рік. Саме тому вони упевнені у необхідності регулювання цього ринку.
Газета «Діло» продовжує досліджувати цінову ситуацію в столичних супермаркетах. У серпні, пише видання, ціни в Києві фактично не підвищувались. А деякі види товарів, зокрема овочі і фрукти, навіть подешевшали на 20-40%. Експерти кажуть, що це тимчасово, з кінця вересня ціни на них знову зростуть. Докладніше про це розповідається в статті «Інфляція взяла відпустку»
(Київ – Прага)