Доступність посилання

ТОП новини

«Ми не можемо стати такими пропагандистами, як кремлівські журналісти»


Про це заявив в ефірі Радіо Свобода журналіст Вахтанг Кіпіані.

«Російський глядач нічого не міг дізнатися, крім тих ідеологем, які йому вкладали», – додав він, коментуючи висвітлення подій на Кавказі російськими ЗМІ.

«Порівнювати висвітлення подій неможливо. В Україні є конкуренція поглядів, є погляд з Цхінвалі, є погляд з Тбілісі. В Росії немає такої конкуренції», – зауважив Вахтанг Кіпіані.

«Мені здається, що російські електронні мас-медіа – це частина цього режиму, який зараз керує Росією. З цим не можливо боротися», – сказав польський журналіст Роман Крик.

«Російські медіа, з їхньої точки зору, на події дивляться об’єктивно. В них така точка зору і вона нам не зрозуміла. Вони дійсно вважають, що Медведєв робить все правильно, що Саакашвілі навіжений і його треба позбутися», – сказала головний редактор газети «Известия в Украине» Яніна Соколовська.

«Наші колеги працювали професійно, але їх було дуже мало. Якби їх було більше, ми б перекрили той російський потік, який йшов на Україну», – зазначила Яніна Соколовська і додала: «Російській позиції треба протидіяти українською позицією, але я цю позицію не бачу. Медіа мають їхати, дивитися і писати, роблячи свої власні висновки.

«Ми не маємо, на відміну від російського «Інтерфаксу» чи «Associated Press», кореспондентів у більшій частині колишнього Радянського Союзу, тому ми часто дивимось і слухаємо чужі матеріали. Чим більше буде українських журналістів на місцях подій, тим краще буде поінформований український глядач», – переконаний Вахтанг Кіпіані.
XS
SM
MD
LG