Доступність посилання

ТОП новини

Україна засуджує дії Росії щодо грузинських регіонів – заява Президента


Рішення президента Росії Дмитра Медведєва всупереч численним закликам міжнародного співтовариства визнати незалежність Південної Осетії та Абхазії «несе загрозу мирові і стабільності в нашому регіоні і на європейському просторі, підриває нинішній міжнародний порядок, порушує цілісність принципів, закріплених у Статуті ООН та інших міжнародно-правових актах, є нелегітимною зміною державних кордонів і виявом тиску та силового втручання», наголошує Віктор Ющенко.

За його словами, «трагедія грузинського, зокрема і південноосетинського, народу, воєнний конфлікт між Росією та Грузією стали суворим викликом не тільки для кавказького регіону, але й для Європи та всього цивілізованого людства».

«Україна засуджує визнання Росією незалежності самопроголошених утворень і закликає російське керівництво повернутися до міжнародно прийнятих норм і принципів врегулювання конфлікту та дотримання досягнених міжнародних домовленостей», – мовиться в заяві Віктора Ющенка.

Україна також розраховує на об’єднання зусиль міжнародної спільноти для відновлення територіальної цілісності Грузії та заявляє про свою готовність узяти активну участь у цьому процесі, заявив Президент України.
XS
SM
MD
LG