Доступність посилання

ТОП новини

Яценюк залишив сесійну залу парламенту на знак протесту


Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк залишив сесійну залу парламенту на знак протесту проти розгляду законопроектів, ухвалення яких, за його словами, може призвести до розвалу коаліції.

Після голосування за проект закону щодо підвищення престижності шахтарської праці Яценюк заявив, що парламент закінчив на сьогодні розгляд економічних та соціальних законопроектів.

«Все, що тут знаходиться (йдеться про законопроекти, які сьогодні ще мають бути розглянуті в парламенті – ред.) – це виключно політичний пакет, який передбачає процедуру імпічменту Президента, перерозподіл повноважень, які не передбачені Конституцією, повернення до закону про Кабінет Міністрів України, перерозподіл впливу на Конституційний Суд», – наголосив голова Верховної Ради.

Звертаючись до народних депутатів, Арсеній Яценюк зазначив: «Я робив все для того, щоб утримати демократичну коаліцію, не дивлячись на те, що я є головою всієї Верховної Ради».

«Моїми руками розвалу коаліції не буде. Ви обрали першого заступника і заступника голови Верховної Ради, маєте можливість, ведіть засідання. Я таке засідання, яке розвалює демократію, вести не буду», – заявив Арсеній Яценюк.

Після цього він залишив сесійну залу.

Вечірнє засідання триває. Його веде перший заступник Голови Верховної Ради Олександр Лавринович
XS
SM
MD
LG