Доступність посилання

ТОП новини

Фракція НУНС вийшла з демократичної коаліції


Про це повідомив Володимир Ар’єв учора після вечірнього засідання фракції.

Нашоукраїнці звинуватили Блок Юлії Тимошенко у зраді. Вчора БЮТ та Партія регіонів спільно проголосували низку законопроектів.

Зокрема, депутати обрали заступників голови Верховної Ради. Ними стали депутат від Партії регіонів Олександр Лавринович та від фракції БЮТ Микола Томенко.

Крім того, парламент вніс зміни до Закону про Кабмін. Відтепер глава уряду має право, крім іншого, звільняти міністрів закордонних справ і міністра оборони. Прем’єр також може вести переговори й підписувати міжнародні угоди без директив Президента.

Також народні депутати подолали вето глави держави на Закон «Про тимчасові слідчі комісії, спеціальну слідчу комісію й тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України». Цей закон спрощує процедуру початку імпічменту Президенту.

На звинувачення «Нашої України» депутати від БЮТ заявили про необхідність компромісу з опозицією. Депутат Ігор Гринів, зокрема, сказав, що в парламенті завжди працюватиме інстинкт самозбереження. З іншої сторони, за його словами, Президент дуже ослаблений, щоб розпускати парламент.

«Ми часто плутаємо більшість в парламенті з урядовою коаліцією. Якщо немає достатньої більшості в коаліції, яка сформувала уряд, вона повинна відповідно вносити ті законопроекти, які можуть мати ширшу політичну і соціальну базу. І коаліція повинна розраховувати або на блок Литвина, або на регіоналів. Зрештою, більшість проголосованих законів, є так званими компромісними», – сказав бютівець Ігор Гринів.
XS
SM
MD
LG