Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко знову звинувачує Ющенка в розвалі коаліції


Як сказала Прем’єр-міністр, «чорна справа руйнації демократичної коаліції прикривалася показним патріотизмом, словесною духовністю і показною мораллю».

За словами Юлії Тимошенко, причина того, що Президент Віктор Ющенко оголосив «війну на знищення», як вона сказала, їй особисто і «всій демократичній команді», – «це, на жаль, боротьба за перемогу на наступних президентських виборах 2010 року».

«Хоча вже й шансів практично немає, вони були загублені під час цієї абсолютно безглуздої боротьби», – заявила прем’єр у виступі на телебаченні в середу ввечері.

Вона відкинула звинувачення Президента в намаганні встановити в Україні «диктатуру Прем’єр-міністра» і водночас заявила, що готує зміни до Конституції, які матимуть на меті перерозподілити владні повноваження, відібравши їх у голови держави й передавши голові уряду.

Прем’єр заперечила звинувачення Президента в де-факто створенні нової коаліції з БЮТ, Партії регіонів і комуністів.

Юлія Тимошенко закликала депутатів із фракції «Наша Україна – Народна самооборона» повернутися до демократичної коаліції «без ультиматумів, без вимог, без провокацій».

Вона пообіцяла вже в четвер розпочати консультації з усіма політичними силами в парламенті задля консолідації, зупинення розбрату й досягнення стабільності.

У вівторок БЮТ і Партія регіонів за підтримки Компартії ухвалили низку законів про перерозподіл влади від Президента на користь Кабінету Міністрів і Верховної Ради. Блок «Наша Україна – Народна самооборона» назвав такі дії БЮТ, не узгоджені в коаліції, зрадою, і на екстреному засіданні фракції більшістю голосів ухвалили рішення про її вихід із коаліції.

Раніше в середу Юлія Тимошенко вже звинувачувала Віктора Ющенка в розвалі коаліції. Натомість Президент у своєму виступі на телебаченні заявив про «зраду» демократичної більшості з боку Блоку Юлії Тимошенко, який пішов на союз із Партією регіонів і комуністами і тим, на думку голови держави, в Верховній Раді вже де-факто утворилася нова коаліція.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG