Доступність посилання

ТОП новини

Президент: Курс на європейську і євроатлантичну інтеграцію незмінний


Для цього Україні надзвичайно важливо отримати систему міжнародних гарантій своєї територіальної цілісності та суверенітету, сказав Віктор Ющенко на зустрічі з послами країн Групи Семи промислово розвинених держав.

Він наголосив, що це можливо лише в одному випадку – інтеграції України до НАТО, а на початку – її приєднання до Плану дій для членства в НАТО.

Президент звернувся до послів із проханням проінформувати керівництво своїх держав про незмінність позиції України в цьому питанні.

Україна розраховує на підтримку держав Групи Семи, коли це питання розглядатимуть на найближчому саміті Україна – ЄС у Франції і на грудневому засіданні міністрів закордонних справ НАТО, сказав він.

Після воєнної операції Росії проти Грузії Група Семи промислово розвинених держав знову почала проводити деякі заходи в своєму попередньому складі – США, Велика Британія, Німеччина, Франція Японія, Канада й Італія – без участі Росії. Останніми роками це неформальне об’єднання діяло разом із Росією як «Група Восьми».

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG