Доступність посилання

ТОП новини

Прем’єр-міністр допускає зміну формату коаліції


Виступаючи на прес-конференції у Києві, Юлія Тимошенко не виключила й можливого проведення позачергових виборів Верховної Ради.

За її словами, «до закінчення 10 днів стоїть перше питання – це збереження демократичної коаліції. Після того, як цей строк буде минати, ми або будемо проводити радісну прес-конференцію, або нам доведеться вибирати між двома шляхами: перший шлях – це переформатування коаліції, другий – дострокові вибори».

При цьому Тимошенко додала, що її політична сила вибере той варіант, що найбільше відповідатиме стратегічному курсові України на європейську інтеграцію.

Тимошенко сподівається, що фракція Блоку «Наша Україна – Народна самооборона» перегляне своє рішення вийти з коаліції, яке вона ухвалила 2 вересня. Це рішення має набути чинності через 10 днів після ухвалення.

Прем’єр звинувачує Президента Віктора Ющенка в розвалі коаліції фракцій НУНС і БЮТ. Сам Президент, його Секретаріат і партія «Наша Україна» звинувачують у розвалі коаліції Блок Юлії Тимошенко, який, за їхніми словами, вже фактично створив коаліцію з Партією регіонів і комуністами.
XS
SM
MD
LG