Доступність посилання

ТОП новини

В’ячеслав Кириленко: Україна не порушувала закон, продаючи озброєння Грузії


Уся співпраця в сфері закупівлі озброєнь між Грузією й Україною відбувалася лише в межах законності, заявив лідер фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона» у Верховній Раді України на брифінгу в вівторок у Міністерстві оборони Грузії в Тбілісі.

Раніше цього дня українська делегація отримала в грузинському оборонному відомстві повну інформацію про закупівлі Грузією озброєнь в Україні. Як повідомив про це після зустрічі з українськими представниками міністр оборони Грузії Давіт Кезерашвілі, все відповідало і національним законам, і міжнародному законодавству.

В’ячеслав Кириленко підтвердив, що делегація отримала від міністра вичерпну інформацію з усіх питань, серед того й про постачання зброї у зв’язку з тим, що в Верховній Раді опозиція домоглася створення тимчасової слідчої комісії в цій справі.

Крім того, повідомляє про візит українських парламентарів грузинське агентство «Ахалі амбебі – Сакартвело», сторони обговорили майбутні перспективи вступу України і Грузії до НАТО. За словами міністра оборони Грузії, цей вступ є спільною ціллю обох країн.

Давіт Кезерашвілі нагадав, що влада України була серед тих, які стали на бік Грузії в її конфлікті з Росією і допомагали Тбілісі.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG