Доступність посилання

ТОП новини

Секретаріат Президента знову скаржиться на уряд


Уряд у підготовленому проекті державного бюджету України на 2009 рік не врахував ряд важливих пропозицій Президента, заявив журналістам керівник Головної служби соціально-економічного розвитку Секретаріату Президента Роман Жуковський.

Зокрема, підкреслив він, не врахована пропозиція Президента передбачити в документі витрати на покриття боргу перед Російською Федерацією в розмірі 5,8 млрд. грн. А замість запропонованих Президентом 5 млрд. грн. на переозброєння уряд має намір виділити 1,2 млрд. грн.

У свою чергу, директор Департаменту фінансів Міністерства оборони України Іван Мазко зазначив, що в проекті держбюджету на фінансування Державної програми реформування Збройних Сил не вистачає 17,2 млрд. грн.

Також Роман Жуковський повідомив, що на здійснення протипаводкових заходів проектом передбачено тільки 1% від необхідної суми. За його словами, замість 670 млн. грн. передбачено тільки 6,5 млн. грн.

Уряд планує в понеділок подати проект держбюджету-2009

Уряд планує не пізніше від понеділка, 15 вересня, подати до Верховної Ради проект державного бюджету на 2009 рік.

Тому, заявила Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко на засіданні Кабінету Міністрів у суботу, на засіданні Кабмін повинен схвалити законопроект про держбюджет наступного року, а також Програму соціально-економічного розвитку України на 2009 рік.

За словами Тимошенко, відмінними рисами проекту бюджету на 2009 рік є врегулювання міжбюджетних відносин, збільшення витрат на розвиток, також серйозну увагу в документі приділено питанню підвищення зарплат, пенсій і компенсацій за вкладами Ощадбанку СРСР.

Крім того, Тимошенко сказала, що на сьогоднішньому засіданні уряд планує розглянути проект постанови про прогноз показників зведеного бюджету на 2010–2012 роки.

XS
SM
MD
LG