Доступність посилання

ТОП новини

Яценюк готовий подати у відставку


Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк сьогодні брифінгу, відповідаючи на запитання, чи готовий піти у відставку, заявив: «Абсолютно. Адже, відповідно до коаліційної угоди, дві найвищі посадові особи (спікера і прем’єр-міністра – ред.) визначені такими, що мають піти у відставку».

Арсеній Яценюк зазначив, що на засіданні у вівторок він вніс пропозицію керівникам фракцій внести нову кандидатуру на посаду спікера, але ті попросили його продовжити виконувати обов’язки голови Верховної Ради доти, доки не буде вирішено подальшої її долі.

За словами Арсенія Яценюка, лідери фракцій розуміють, що відставка спікера тільки загострить політичну ситуацію й спровокує нові конфлікти.

Він виступив за те, щоб новий спікер обирався шляхом відкритого голосування, а не таємного, як це передбачено тимчасовим регламентом Верховної Ради.

Ще 9 вересня Арсеній Яценюк висловив думку, що він і Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко мають піти у відставку в разі оголошення про розпад коаліції.

Сьогодні у Верховній Раді було офіційно оголошено про розпад коаліції фракцій Блоку Юлії Тимошенко і Блоку «Наша Україна – Народна самооборона».
XS
SM
MD
LG