Доступність посилання

ТОП новини

Українці не відчують на собі впливу світової фондової кризи – експерти


Андрій Дмитренко, Іван Лозовий
Андрій Дмитренко, Іван Лозовий
«Розвиненого фондового ринку, як на Заході, в Україні немає. Фондова криза впливає на західні фондові ринки через їхню розвиненість. Це явище досить розвиненої економіки. І саме через це в Україні такого ефекту не буде. 98–99 відсотків українців не відчують на собі такого впливу», – заявив в ефірі Радіо Свобода президент Інституту державності і демократії Іван Лозовий.

«Ця криза ще не така страшна. Це не цунамі. Це маленька хвиля перед цунамі. Це є попередження про можливість обвалу в майбутньому. І, може, на той час Україна буде включена у світову економічну систему», – застеріг він.

А директор департаменту брокерських послуг інвестиційної компанії Dragon Capital Андрій Дмитренко в ефірі Радіо Свобода звернув увагу: «Фондовий ринок України дуже молодий. І оскільки він тільки розвивається, реагує він трішки по-дитячому. Український фондовий ринок молодший, ніж українська економіка. Обсяг торгів на фондовому ринку дуже маленький: валова капіталізація фінансового ринку України – 60 мільярдів доларів. Але він не впливає на зміцнення долара».
XS
SM
MD
LG