Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко відкидає заяви про коаліцію БЮТ із Партією регіонів і КПУ


Прем’єр-міністр України під час спільної прес-конференції з колегою з Польщі Дональдом Туском у п’ятницю назвала такі слова «чорною політичною пропагандою».

«Я хочу категорично спростувати факт існування будь-якої неформальної коаліції між комуністами, Партією регіонів і БЮТ. І я хочу попросити польських журналістів, наших друзів і політологів ні в якому разі не використовувати цю чорну політичну пропаганду», – сказала Юлія Тимошенко.

Вона знову повторила свою думку, що найоптимальнішим варіантом виходу з ситуації є «повернення Президента України Віктора Ющенка зі своєю командою у склад демократичної коаліції».

За словами Прем’єр-міністра, проведення дострокових виборів у парламент неприпустиме, а формування нової коаліції у будь-якому іншому форматі БЮТ «сприймає погано».

Низка узгоджених спільних голосувань депутатів від БЮТ, Партії регіонів і Комуністичної партії від початку вересня за закони, що позбавляють Президента низки повноважень і передають їх Прем’єр-міністрові чи парламентові, призвела до офіційного розпаду коаліції БЮТ і НУНС. У НУНС і в Президента такі дії БЮТ назвали фактичним створенням нової коаліції з Партією регіонів і КПУ.
XS
SM
MD
LG