Доступність посилання

ТОП новини

Події на Кавказі загрози для України не містять – керівник розвідки


Аналітичні й оперативні дані української військової розвідки свідчать, що жодної прямої загрози для держави немає.

Про це заявив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-майор Віктор Гвоздь в інтерв'ю виданню «Профіль».

Аналізуючи наслідки військового конфлікту між Росією та Грузією в контексті оцінки можливих загроз для України, В. Гвоздь сказав: «Наші дані – і аналітичні, й оперативні – свідчать про те, що жодної прямої загрози для України немає. І не варто нагнітати пристрасті, оскільки це не на користь самій Україні».

Начальник ГУР Міноборони також сказав, що за наслідками відстежування та аналізування обстановки навколо конфлікту українська військова розвідка підготувала для органів влади відповідні документи. «Сподіваюся, що їх враховуватимуть під час ухвалення рішень у сфері забезпечення обороноздатності країни», – зазначив В. Гвоздь.

Він також сказав, що українська сторона має здійснювати щодо Росії «позитивну активність, діяльність на об'єднання».

«Ми звернули увагу зокрема на те, що російська еліта відтворює і нав'язує через ЗМІ сценарії розвитку ситуації, які не можуть бути умовою для позитивного розвитку відносин двох держав.

Найбільшу стурбованість викликає намір перенести відносини еліт двох країн на відносини українців і росіян загалом», – констатував керівник спецслужби.

В. Гвоздь підсумував, що така активність може стосуватися передусім проведення і всебічної підтримки тих заходів, які спрямовано на відновлення традиційного рівня дружби двох держав.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG