Доступність посилання

ТОП новини

«Проросійські сили» Криму можуть розпалити конфлікт – Джемілєв


«Проросійські сили» Криму можуть розпалити міжнаціональний конфлікт. Таке побоювання висловив під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччини в Україні Гансом-Юрґеном Гаймзьотом лідер Меджлісу кримських татар, народний депутат України Мустафа Джемілєв висловив.

За інформацією Меджлісу, німецький дипломат відзначив, що «міжнародна громадськість стурбована» ухваленням кримським парламентом зверненням до Верховної Ради України з проханням визнати незалежність Південної Осетії і Абхазії.

«За словами Надзвичайного і Повноважного Посла Німеччини, багато європейських країн і міжнародні інститути оцінили цей факт як демонстрацію сепаратизму, стимульованого ззовні», – йдеться у повідомленні Меджлісу.

Також посол ФРН заначив, що «у Криму нас уразив яскравий факт ідеологічної близькості з Росією і практично невідомості Європи, незважаючи на багатонаціональний аспект півострова».

Велика частина кримського суспільства сприймає Європу як «екзотичну квітку», тоді як присутність і тиск Росії відчувається скрізь», – цитує прес-служба Меджлісу слова посла.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG