Доступність посилання

ТОП новини

Пропрезидентським силам треба об’єднатися у Блок Ющенка – Костенко


Лідер Української народної партії Юрій Костенко вважає, що пропрезидентським силам для ефективної участі у виборах треба об’єднатися у Блок Ющенка.

Про це йдеться у коментарі Ю. Костенка з приводу ініціативи партії «Народний Союз Наша Україна» щодо створення єдиної пропрезидентської партії для участі в можливих наступних дострокових виборах.

«Під час виборів займатися партійним будівництвом – безперспективно», – сказав Ю. Костенко.

«У цей час треба розгортати штаби, займатися агітаційною роботою. Поринути замість цього в юридичні процедури ліквідації політичних партій, що мають влитися в ту «єдину», творення засадничих документів та обрання керівництва цієї партії, – це 100-відсотково програти вибори», – прогнозує Ю. Костенко.

На його переконання, «на виборах треба займатися виборами, а не партійним будівництвом».

Лідер УНП зазначає, що «реалізація Президентом Ющенком української політики можлива за умов об’єднання усіх державницьких сил, але жодним чином не залежить від того, чи вдасться загнати всіх в одну партію, хай і президентську за назвою».

Найефективнішим форматом участі у виборах пропрезидентських сил Ю. Костенко вважає «Блок Віктора Ющенка з залученням всіх громадських організацій і політичних партій, що стоять на проукраїнських позиціях».
XS
SM
MD
LG