Доступність посилання

ТОП новини

Ставлення росіян до США, ЄС, України і Грузії різко погіршилося після кавказького конфлікту


Так погано росіяни до цих країн чи об’єднань іще не ставилися, повідомив сьогодні російський Аналітичний центр Юрія Левади.

У першій половині вересня всі чотири індекси сягнули історичних мінімумів за останні роки, коли цей центр здійснює такі дослідження.

Зокрема, за даними опитування, негативне ставлення до України спостерігається вперше за 6 років досліджень. Досі до такого не доходило ні внаслідок «помаранчевої революції», ні внаслідок газового скандалу.

Як мовиться в повідомленні для преси Левада-центру, величезна більшість росіян підтримала дії російського керівництва в Абхазії і Південній Осетії, і рейтинги президента і прем’єр-міністра Росії нині небувало високі.

При цьому, кажуть російські соціологи, більшість росіян знає про конфлікт Росії з Грузією з двох-трьох державних чи прокремлівських телеканалів; дві третини росіян практично не читає газет регулярно, а користуються інтернетом щодня лише 15 відсотків.

При тому, що такі люди не дізнаються про погляди, відмінні від офіційного, вони значною мірою вважають, що «добре розбираються» в подіях.

Тож, як мовиться в повідомленні про це опитування, загалом російське суспільство мобілізоване й консолідоване як звично – проти «ворога» й навколо російських лідерів; величезна більшість росіян переконана, що саме російське керівництво має рацію, а «хто не з нами, той проти нас».
XS
SM
MD
LG