Доступність посилання

ТОП новини

На захопленому піратами судні – 17 українців


МЗС України перевіряє інформацію про можливе захоплення піратами судна «Faina», серед членів екіпажу якого є 17 громадян України.

За інформацією капітана-наставника Головного морського координаційно-рятувального центру в м. Одеса, 25 вересня о 17.04 до морського консультаційного центру у м. Піреней (Греція) надійшло повідомлення про захоплення піратами поблизу сомалійського узбережжя судна «Faina» під прапором Белізу (українська компанія-менеджер судна «Tomax Team Inc.»), до складу екіпажу якого входять громадяни України.

За інформацією представника компанії-менеджера судна, 25 вересня о 16.00 на зв’язок з представниками компанії вийшов капітан судна і повідомив, що до судна «Faina» пришвартувалися три катери з озброєними людьми. Після цього зв’язок з капітаном обірвався, повідомили у прес-службі Міністерства закордонних справ України.

За повідомленням представника компанії-менеджера, екіпаж судна «Faina» складається з 21 особи, з яких 17 – громадяни України (капітан корабля – громадянин України), 3 – громадяни Російської Федерації, 1 – громадянин Латвії.

Інформацію про характер вантажу судна уточнюють.

Посольствам України у Великій Британії та Кенії дано доручення перевірити інформацію щодо захоплення судна.

Справа знаходиться на особливому контролі у Департаменті консульської служби МЗС України.
ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG