Доступність посилання

ТОП новини

У Британії розслідують продаж в інтернеті фотоапарата з таємними даними


Як повідомила в вівторок британська преса і підтвердила поліція, цифровий фотоапарат належав агентові британської Таємної служби розвідки (SIS), зовнішньої розвідки країни, більше відомої за старою назвою MI6.

У картці пам’яті апарата, проданого на інтернет-аукціоні eBay за 17 фунтів, зберігалися, серед іншого, фото, відбитки пальців і особові дані людей, підозрюваних у тероризмі, а також документ із детальним описом захищеної комп’ютерної системи розвідки.

Новий власник апарата виявив це випадково, коли зробив власні фотознімки, а потім завантажив увесь вміст картки пам’яті на комп’ютер.

Коли чоловік побачив не свої знімки, він звернувся до поліції, і через кілька днів до нього прийшли працівники спецслужб і конфіскували фотоапарат.

У Великій Британії регулярно виходять на публіку повідомлення про втрату службовцями різних державних органів усіляких таємних даних.

Останнім часом так губили таємні дані розвідки про діяльність «Аль-Каїди», дані про всіх в’язнів в Англії й Уельсі, про 600 тисяч призовників британського війська, або ж імена, адреси й банківську інформацію про 25 мільйонів осіб.
XS
SM
MD
LG