Доступність посилання

ТОП новини

Луценко перевірить діяльність начальника закарпатської міліції


Міністр внутрішніх справ призначив службове розслідування діяльності начальника УМВС у Закарпатській області Віктора Чепака та комплексну перевірку роботи УМВС у Закарпатті.

Причина, за словами Юрія Луценка, – вкрай погані результати роботи закарпатської міліції, а також небажання її начальника працювати «в режимі силової структури».

Про це міністр заявив сьогодні в Ужгороді під час робочої наради, на якій за участі керівників міліції Закарпатської, Вінницької, Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької та Тернопільської областей розглянули перебіг ліквідації наслідків липневої повені у Західній Україні.

Серед поганих показників роботи закарпатської міліції Луценко назвав погіршення боротьби з нелегальною міграцією, боротьби з корупцією, низький рівень викриття злочинів у сфері лісозаготівлі, провал боротьби з наркоторгівлею та наркоманією в області.

У той же час у доповіді заступника міністра Михайла Вербенського, яка пролунала за півгодини до заяви Юрія Луценка, пролунала теза, що рівень злочинності в Закарпатській області залишається на низькому рівні, не зріс, і такими показниками можуть похвалитися хіба що кілька областей Західної України.

Службову перевірку діяльності закарпатської міліції очолить колишній перший заступник Головного управління МВС у Дніпропетровській області, а від учора перший заступник начальника УМВС у Закарпатті Павло Кононенко. У разі доказу вини Віктора Чепака Кононенко очолить закарпатську міліцію.

По закінченні наради Віктор Чепак заявив, що Юрій Луценко домагається зміни керівництва закарпатської міліції «виключно з політичних мотивів».

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG