Доступність посилання

ТОП новини

У США досліджують уламки літака Стіва Фоссетта


У четвер до решток літака, яким летів відомий мандрівник, у горах Сьєрра-Невада в штаті Каліфорнія дісталися пошукові групи.

Як повідомляють, на місці аварії знайшли незначну частку людських останків. Іще не встановлено, чи належать вони Фоссеттові.

За повідомленнями, з вигляду місця аварії випливає, що літак 63-річного пілота, який зник безвісти понад рік тому, врізався в схил на висоті близько 3 кілометрів на такій швидкості, що повністю зруйнувався, і пережити удар було неможливо. Двигун відкинуло майже на сто метрів.

У понеділок випадковий турист знайшов у тій місцевості пілотські посвідчення, а в вівторок і светр Фоссетта. За півкілометра звідти по тому виявили в середу й уламки літака.

Як вважають, практичну відсутність останків тіла Фоссетта і те, що речі, які були на ньому й при ньому, знайшли на відстані від місця катастрофи, пояснюється великою кількістю диких хижаків, які водяться в тій місцевості.

Мультимільйонер і мандрівник Стів Фоссетт, відомий низкою світових досягнень, зокрема, в повітроплаванні й мореплавстві, зник на початку вересня минулого року, коли він вилетів шукати місце для встановлення рекорду швидкості ракетного автомобіля. Після зникнення його шукали близько місяця, але в інших місцевостях. У лютому цього року суд визнав його загиблим.

Серед найвідоміших досягнень Фоссетта – безпосадкові перельоти навколо Земної кулі наодинці на спеціально сконструйованому літаку і на повітряній кулі. Він встановив, серед інших, 93 світові авіаційні рекорди і 23 мореплавські.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG