Доступність посилання

ТОП новини

«Укрспецекспорт»: Україна не постачала зброю до Грузії після початку конфлікту з Росією


Як наголосив у п’ятницю генеральний директор української державної компанії Сергій Бондарчук, від моменту його початку не було поставлено жодного патрона.

Так само він відкинув звинувачення, ніби в бойових діях на боці Грузії при її захисті проти наступу російських військ брали участь українські фахівці.

За словами Бондарчука, жоден фахівець «Укрспецекспорту» чи дочірніх компаній не брав участі в конфлікті.

Він назвав заяви про це «абсолютно безвідповідальними».

Бондарчук також назвав образливим для себе як для громадянина України те, що прем’єр-міністр Росії Володимир Путін називає Президента України «мазуриком».

За його словами, такі заяви не дають можливості сподіватися на конструктивну співпрацю між країнами.

У четвер на прес-конференції після переговорів із Прем’єр-міністром України Юлією Тимошенко керівник російського уряду Володимир Путін кілька разів повертався до звинувачень на адресу України в продажу зброї до Грузії вже під час збройного конфлікту Росії проти Грузії і в участі українських громадян у бойових діях проти Росії, коли Грузія захищалася від нападу російського війська.

При цьому він сам визнавав, що не має підстав для таких тверджень.

Юлія Тимошенко в відповідь наголосила, що ці звинувачення не доведені.

На тій прес-конференції Путін також назвав Президента України «якимсь мазуриком».

«Мазурик якийсь поцупив літак» – такими словами голова уряду Росії прокоментував події ранку в четвер, коли Віктор Ющенко після проблем із його літаком вирушив у робочу поїздку на останньому резервному літаку державної авіакомпанії «Україна», якого відтак не дісталося Прем’єр-міністрові України для візиту до Москви.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG