Доступність посилання

ТОП новини

Президент дає час для діалогу, але не бачить майбутньої коаліції


Віктор Ющенко знову повторив свою думку, що Партія регіонів і Блок Юлії Тимошенко де-факто створили коаліцію ще 2 вересня, і водночас висловив сумнів, що в цієї коаліції «є майбутнє».

За його словами, така коаліція «не є природньою і не має бачення спільних загальнонаціональних пріоритетів».

Водночас Ющенко заявив на прес-конференції під час перебування в Лондоні, що не робитиме «ревізії доцільності» такої коаліції.

Як сказав Президент, він докладе всіх зусиль, «щоб діалог політичних сил парламенту відбувався», і дає додатково ще кілька днів для їхнього порозуміння.

Він очікує, що таке порозуміння політичні сили шукатимуть «тільки в контексті політичних національних пріоритетів».

Віктор Ющенко також покритикував лідера попередньої коаліції, Прем’єр-міністра Юлію Тимошенко, за те, що та «не вела перемовини з демократичними силами, вся енергія була спрямована в інший бік».

Президент повторив, що, коли коаліції таки не буде, він готовий скористатися своїм конституційним правом призначити дострокові парламентські вибори.

Раніше в понеділок прес-служба Президента поширила звернення Віктора Ющенка до народних депутатів, у якому він так само не побачив і можливості поновлення демократичної коаліції.

«Неозброєним оком видно, що зусилля Блоку Юлії Тимошенко щодо повернення до демократичного формату більшості – не що інше, як політичний хід для збереження владних повноважень, і вони не мають на меті створення дієвої коаліції, яка об’єдналася б навколо національних пріоритетів», – мовиться в зверненні.
XS
SM
MD
LG